Gra IP Typ Info Sloty Platforma Połącz
- [TeamPlay] - - Steam / NonSteam -
- - [TS3] --- 15 Publiczny -

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: REGULAMINY itp.
PostNapisane: N, 20 listopada 2011, 23:24 
Offline
Bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 października 2010, 17:38
Posty: 95
WITAJCIE.

PO PIERWSZE
No to tak, zacznę do tego, że brakuję mi tu REGULAMINÓW to jest po prostu skandal, aby gracze na serwerze (mam na myśli cod) musieli dowiadywać się, że np. nie wolno rzucać he an jakiś tam mapach gram sobie spokojnie a tu co rzuciłem he zadałem może 5dmg to już chcą banowac bo niby nie można i to tłumaczą, że niby tg może zabić połowę teamu nigdzie indziej się z takim rozwiązaniem nie spotkałem, ale cóż bywa to jets proste brak regulaminu to nie powinno być żadnych banów na serwerze bo nie wiadomo co można robić a co nie, przecież nigdzie nie jest napisane, ze nie można używać chetów. Czyli niepotrzebni są admini, którzy wolą spamowac na sb niż zając się poważnymi sprawami serwera. A nawet jeżeli gdzieś w wątkach są jakieś rzeczy an tematach zakazów itp. to one powinny byc podklejone!!!
( Może trochę to nie w odpowiednim dziale, ale to akurat ważna rzecz i chciałem aby było w jednym temacie.
A i chciałem jeszcze zaznaczyć, że wiele serwerowni, które powstają na pierwsze miejsce stawiają ogarnięcie forum bo tu gracz zdobywa informacje...

PO DRUGIE
Widzę, że dużo modów jest,a czy tak trudno napisać regulamin bądź wzór dodawania reklam może i to tłumaczycie, że niedawno reaktywacja była,a le zamiast spamować an sb to by się wzięli do roboty osoba na tym stanowisku powinna się kierować dobrem forum jak i ich użytkowników, a nie jak wielokrotnie powtarzałem wcześniej w tym poście rozmowami na SB.

PO TRZECIE
Doproszenie się jakieś informacji na sb graniczyć cudem musiałem powtarzać moje zapytanie 3 lub 4 razy, aby uzyskać odpowiedzieć, bo była co chwilę spychana przez spam moderatorów i jak wcześniej bycie moderatorem wg. mnie jest dla forum i jego użytkowników, a nie dla własnych pogaduszek itp.

Piszę do jedynie dlatego, że darzyłem to forum dużą sympatią jak i nadal jakoś tak miło tu wejść, ale mam nadzieję, że niektóre z powyżej wymienionych rzeczy jak najszybciej wejdą w życie. :D

Pozdrawiam.

_________________
[CoD MOD]

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: REGULAMINY itp.
PostNapisane: N, 20 listopada 2011, 23:29 
Offline
LVL 2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 3 listopada 2011, 21:22
Posty: 159
Lokalizacja: Pszów
do twojego "Po pierwsze" proszę:
http://lukig8.nstrefa.pl/shit-happens.p ... =30&t=3566
viewtopic.php?f=93&t=3569

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: REGULAMINY itp.
PostNapisane: N, 20 listopada 2011, 23:34 
Offline
Bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 października 2010, 17:38
Posty: 95
A czy to tak trudno wyodrębnić z ogólnego regulaminu wszystko co dotyczy coda i podkleic w dziale w którym znajdują się wszelkie informację związane z tym serwerem myślisz, że gracz, który chce dowiedzieć się czegoś o danym serwerze i o panującym tam zasadach będzie latał po forum, aby to znaleźć tylko wejdzie do odpowiedniego działu (który opisuje CoD'a), ale dobra może i mój błąd, ale chociaż zróbcie odnośnik w dziale CoD'a do tego regulaminu :D

_________________
[CoD MOD]

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: REGULAMINY itp.
PostNapisane: Śr, 23 listopada 2011, 20:49 
Offline
LVL 3
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 listopada 2011, 20:52
Posty: 346
nie wiem w czym masz problem bo kazdy admin pisze czy mozna he czy nie i czesto tez piszaq gracze wiec wiesz takie cos to sobie mozesz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: REGULAMINY itp.
PostNapisane: Śr, 23 listopada 2011, 21:03 
Offline
Administrator
Administrator

Dołączył(a): Śr, 30 grudnia 2009, 19:20
Posty: 325
Lokalizacja: za granica :)
skrzypek przestan plakac,widac jak czytasz sprawy/informacje dotyczace forum ty bys wolal zeby ci regulamin monitor rozjebal najlepiej bo inaczej nie znajdziesz,zakladasz temat ze mody na sb nic nie na pisza moze nie ma ich przy kompie,moze sam poszukaj co gdzie takie regulaminy sa zwykle w waznych tematach

zamykam temat bo spam sie zrobi i slepi przyjda jeszcze

_________________
Szanuje,tych co szanują Mnie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron

"Shit Happens 2009-2011 ©"



stat4u Counter Strike

Style created by © Matti
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL